Лукашенко дав поради Медведєву, як поводитися з опозицією

Дата публікації
Перегляди
2000
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Лукашенко дав поради Медведєву, як поводитися з опозицією

Лукашенко порадив Медведєву відкрито виходити до народу / Фото: AFP

"Бацька" запевнив, що, будь він на місці Медведєва, обов'язково би особисто вийшов до демонстрантів на Болотній площі.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко прокоментував останні масові акції протесту в Росії і поділився з Дмитро Медведєвим секретом поведінки з демонстрантами.

"Ти повинен не давати причин до таких виступів, а якщо вони з'являються, ти повинен мати у себе в арсеналі таку зброю або знаряддя: вийшовши до народу відкрито так, ти міг вистрілити, і люди розведуть руками", - сказав Лукашенко в інтерв'ю "Російській службі новин".

Він додав, що, на місці Медведєва, вийшов би до демонстрантів на Болотній площі в Москві (там, нагадаємо, 10 грудня пройшов масштабний 100-тисячний мітинг опозиції).

"Ось на Болотній у вас зібралися. Вийди і скажи ... Якщо на Болотній склалася ситуація, що там має бути глава держави, я б не роздумуючи пішов туди. Або ти прямо прийдеш і скажеш, або через скриньку, Інтернет або що - у тебе повинно бути право. І в тебе має бути те, що ти повинен покласти на стіл людям і сказати. І вони розведуть руками", - зазначив Лукашенко.

Нагадаємо, мітинг на Болотній площі зібрав рекордну для Росії кількість учасників. Демонстранти висунули гасло "За чесні вибори", протестуючи проти фальсифікацій на виборах до Держдуми РФ.

Медведєв проявив свою реакцію на мітинг через Facebook, написавши на своїй сторінці, що він не згоден з гаслами, які звучали на площі. Цей пост викликав шквал уїдливих коментарів від користувачів мережі, які, серед іншого, обурилися тим, що президент спілкується з народом через соцмережу, "як школяр", а не напряму.

Ще більше здивував людей виступ прем'єра Володимира Путіна, який не тільки назвав опозиціонерів "бандерлогами", а й їхній символ - білі стрічки – порівняв з контрацептивом.

Читайте також:

Рунет відповів Путіну фотожабами і "революцією гон...ів"

Пост Медведєва на Facebook став провалом: "Ви це сп'яну написали?"

Мітинг за чесні вибори у Москві зібрав 100 тисяч людей (фото, відео)

Лукашенко заявив, що вождизм для нього неприйнятний

Наступна публікація