Мадрид став офіційною столицею гей-туризму

Мадрид став офіційною столицею гей-туризму

Ілюстрація / Фото: AFP

Про визнання міста столицею гей-туризму було оголошено на щорічній зустрічі асоціації в місті Флоріанополіс у Бразилії.

Місто Мадрид отримало офіційний статус світової столиці гей-туризму 2014 року, заснований міжнародною асоціацією "Gay & Lesbian Travel". Мадрид змагався за це звання зі Стокгольмом, Цюріхом, Каннами.

Про визнання міста столицею гей-туризму було оголошено на щорічній зустрічі асоціації в місті Флоріанополіс у Бразилії.

Одним з визначальних чинників у виборі Мадрида став факт підтримки напрямків гей-туризму з боку адміністрації міста, а також низкою громадських організацій.

Як повідомляється, присудження статусу позитивно зустріли як адміністрація Мадрида, так і рада туризму Іспанії.

Генеральний секретар туризму і внутрішньої торгівлі Хоан Мескида відзначив важливість події: це відкриває нові можливості та сприятиме розвитку туризму в цілому в Мадриді та Іспанії. На сьогоднішній день шість міст Іспанії (Мадрид, Барселона, Ібіца, Ситжес, Гран-Канарія, Торремолінос) включені в список основних напрямків світового гей-туризму.

У своєму виборі асоціація "Gay & Lesbian Travel" керувалась не тільки тим, що Мадрид - одна зі світових модальностей гей-спільноти - знаменитий своїм районом лояльності Чека. Столиця Іспанії має розвинену туристичну інфраструктуру, гастрономію, культурні заходи. Спосіб життя міста, комерційні, культурні пропозиції дозволяють насолодитись перебуванням у місті в будь-який час року.

Протягом 2014 року в столиці Іспанії пройдуть міжнародні фестивалі, культурні та інші заходи. Організаторами стануть більше 1 000 міжнародних організацій та компаній, що спеціалізуються на даній сфері, які становлять 10% від загального числа в світі компаній LGTB туризму.

Читайте також:

Лесбійська родина зі США хоче змінити стать прийомного сина

В Україні заборонять пропаганду гомосексуалізму

Слідом за геями в армії США з'являться транссексуали і гендерквіри

В Києві пройшов "райдужний" гей-фестиваль

Повʼязані теми:

Наступна публікація