Слідом за геями в армії США з’являться транссексуали і гендерквіри

Американські транссексуали, гендерквіри та інтерсексуали попросилися відкрито служити в армії США.

Громадські організації транссексуалів вимагають допустити їх до служби в армії США, при цьому надавши їм право не приховувати свою сексуальну орієнтацію.

З таким закликом вони звернулися до президента Барака Обами, натхнені вже досягнутої перемогою - остаточної скасуванням заборони геям і лесбіянкам розкривати свою сексуальну орієнтацію в рядах армії.

Подібних прав тепер домагаються в армії і "трансгендери" - група, що включає в себе транссексуалів, трансвеститів подвійній ролі (любителів носити одяг жіночий одяг), гендерквірів (людей, які вважають, що, крім чоловічої та жіночої, можуть бути й інші статеві ідентичності), інтерсексуалов (людей з ознаками обох статей) та інших, пише газета The Washington Times.

Армія повинна переглянути правила, в тому числі медичні, щоб дозволити транссексуалам служити у відкриту, вважає Вінсент Паоло Віллані, представник "Центру за трансгендерні рівність", що нараховує в своїх рядах близько 6000 людей.

З аналогічним закликом до президента звернулася і організація з правового захисту військовослужбовців SLDN, яка сподівається на підписання Бараком Обамою відповідного указу.

У SLDN розраховували, що президент зробить це вже 20 вересня - в день припинення дії антигомосексуального закону Don't Ask - Don't Tell ("Не питай - не говори").

На своєму сайті громадська організація, зокрема, вказує, що вже в 10 країнах транссексуалам дозволено у відкриту служити в армії. Це Австралія, Бельгія, Великобританія, Ізраїль, Іспанія, Канада, Нідерланди, Таїланд, Чехія та Швеція.

Водночас, представниця військового відомства Ейлін Лаінез сказала, що особи трансгендерної орієнтації і транссексуали не мають права поступати на службу в армію.

"Скасування закону Don't Ask - Don't Tell не зробить впливу на ці правила", - підкреслила вона.

Служба трансгендерних людей в армії заборонена не законом, а інструкцією Пентагону під назвою "Медичні стандарти для призначення, зарахування та призову на військову службу".

Ця інструкція перераховує хвороби і фізичні вади, які визнані несумісними зі службою в армії.

Читайте також:

Армія США невдовзі стане відкритою для геїв та лесбіянок

У дитсадку Швеції відмінили "хлопчиків" і "дівчаток" і називають дітей "воно"

ООН вперше в історії ухвалила резолюцію про захист геїв

В Грузії викинули в гірську річку туристів-геїв, які цілувалися під час застілля

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: