Мати Брейвіка відмивала для нього гроші

Дата публікації
Перегляди
1898
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мати Брейвіка відмивала для нього гроші

Мати Брейвіка допомагала йому з легалізацією "брудних грошей" / Фото: AFP

За даними норвезьких ЗМІ, жінка допомогла сину легалізувати сотні тисяч крон.

Мати терориста Андерса Брейвіка на допиті зізналася в тому, що допомогла синові легалізувати близько 400 тис. норвезьких крон, повідомили норвезькі ЗМІ.

Поліція встановила, що в 2003 і 2006 року на рахунках Брейвіка за кордоном перебувало близько 3,6 мільйонів крон.

У той час він займався продажем підроблених атестатів через інтернет. І ця торгівля виявилася набагато більш прибутковою, ніж вважалося раніше.

"Покупці фальшивих атестатів оплачували документи через PayPal, E-Gold або переводили кошти на банківський рахунок Брейвіка в Латвії. Потім Брейвік знімав готівку в банкоматах Осло за допомогою іноземних кредитних карток", - повідомляється на сайті телерадіокомпанії НРК.

При цьому, щоб не порушити підозр, Брейвік кожен раз знімав невеликі суми. Мати Брейвіка, як встановила поліція, клала ці гроші на свій банківський рахунок, щоб потім повернути сину.

"На допиті мати розповіла, що відкрила три банківські рахунки на своє ім'я. Вона також зізналася в тому, що допомогла синові "відмити" таким чином близько 400 000 норвезьких крон", - зазначає НРК.

Поліція вже виявила 14 банківських рахунків в семи країнах світу, які можуть мати відношення до Брейвіка. Рахунки, крім Латвії, знаходяться в Естонії, США, Домінікані, Антигуа та інших країнах. Судовий процес над Брейвіком розпочнеться 16 квітня.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1898
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація