Тігіпко не платить зарплати в конвертах, бо його б "за язик спіймали"

Дата публікації
Перегляди
1992
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тігіпко не платить зарплати в конвертах, бо його б "за язик спіймали"

Тігіпко запевнив, що просто не може собі дозволити платити зарплату у конвертах / Фото: УНІАН

Віце-прем'єр запевнив, що не дозволив би на своїх підприємствах такі речі.

Віце-прем'єр-міністр - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко заявив, що ніколи не дозволив би на своїх підприємствах платити зарплату в конверті.

Відповідаючи на питання, невже він сам на сьогоднішній день не платить зарплати в конвертах, Сергій Тігіпко сказав: "Що стосується мене - точно ні".

"Подивіться на мої підприємства. Я ж знаю наші ЗМІ. Якби я на своїх підприємствах дозволив би такі речі, мене запросто за язик спіймали б. Мої всі підприємства платять тільки легальну заробітну плату", - зазначив він.

"Коли я іноді дивлюся на середню заробітну плату в 5-7 тис. грн. По підприємству, розумію, що рентабельність страждає. Мені директора кажуть, що я їх поставив в неконкурентні умови. І все одно, незважаючи на це, бізнес-то працює. Бізнес прибутковий. А платити до соціальних фондів все одно треба, тому що це певні гарантії для людей, завтра це будуть їхні пенсії, їх страхові виплати і т.д. ", - зазначив віце-прем'єр.

Нагадаємо, раніше начальник управління податкової міліції ДПСУ в Києві Ігор Усик повідомив, що в столиці до 600 тис. працівників отримують заробітну плату "в конверті".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1992
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація