Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Молодша донька Обами влаштувалася офіціанткою в ресторан

Саша Обама прийшла на своє робоче місце в супроводі шести спецагентів.

П'ятнадцятирічна донька президента США Барака Обами Саша влаштувалася на літню роботу в рибному ресторані на острові Мартас-Він'ярд в штаті Массачусетс.

На фотознімках, опублікованих виданням Boston Herald, видно, як Саша у синій майці з логотипом ресторану, розносить їжу.

Як зазначає видання, Саша Обама (так її називають у родині, її повне ім'я Наташа) прийшла на своє робоче місце в супроводі шести спецагентів.

"Вона працювала на першому поверсі, де продають їжу на винесення. Ми не розуміли, чому цій дівчинці допомагають шість осіб, але потім з'ясувалося, хто вона така", - розповів колега Саші.

Саша Обама
Boston Herald
Саша Обама влаштувалася в ресторан.

Варто також зазначити, що Білий дім поки не давав коментарів з приводу роботи Саші, однак дружина американського президента Мішель Обама раніше заявляла, що хотіла б виховувати своїх доньок як звичайних громадян.

Поки молодша донька президента виконувала свої обов'язки, співробітники спецслужб доглядали за нею з великого автомобіля і з лавок на вулиці. Містечко, де працює Саша, є одним з улюблених місць для літнього відпочинку родини Обам.

Залиште свій коментар

Вибір редакції