Мєдвєдєв відмовився конкурувати з Путіним на виборах-2012

Запекла конкуренція серед близьких сил під час передвиборчої кампанії не принесе користі для Росії.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв заявив, що поки не знає, хто буде балотуватися на вищий державний пост в Росії в 2012 році, проте відзначає, що країна повинна жити за передбачуваним сценарієм, і каже, що не хотів би конкуренції "близьких сил".

"Я не знаю, що буде в 2012 році, не знаю, хто буде балотуватися", - сказав глава держави на зустрічі з журналістами. "Це може бути Мєдвєдєв, може бути Путін, а може бути хтось третій", - припустив він. "У будь-якому випадку обов'язково (потрібно) про це думати", - вважає Мєдвєдєв. "Потрібно дати країні стабільно розвиватися, країна повинна жити за передбачуваному сценарієм", - пояснив він. "Про це думав і Путін, думаю і я, і повинна думати людина, яка прийде після мене", - сказав президент.

Він висловив думку, що запекла конкуренція серед близьких сил під час передвиборчої кампанії не принесе користі для країни. "Не хотілося б, щоб усередині близьких сил розгорнулася боротьба, це буде погано для країни", - сказав Мєдвєдєв, відповідаючи на питання, чи буде він конкурувати під час передвиборної кампанії з нинішнім прем'єр-міністром.

Говорячи про свої сьогоднішні відносини з Володимиром Путіним, президент розповів, що з одного боку вони не змінилися, а з іншого - зазнали кардинальних змін. "Ми завжди були на "ти", але коли він став президентом, я став звертатися до нього на "Ви", так само як і він, коли я став президентом, став звертатися до мене на "Ви", - сказав Мєдвєдєв, пояснивши , що це пояснюється простими правилами етикету.

"З одного боку, наші відносини не змінилися взагалі, з іншого боку - змінилися кардинально", - розповів Мєдвєдєв. "Я раніше не зовсім розумів, коли він розповідав мені, що на посаді президента людина змінюється, але реально ставлення до життя кардинально змінюється", - сказав він. "Тому наші нинішні відносини - це відносини президента і колишнього президента, це неможливо не враховувати", - додав глава держави.

Читайте також:

Восьминіг-оракул визначив наступного президента Росії

Мєдвєдєв переконав Європу, що "епоха великодержавного Путіна" скінчилася

Мєдвєдєв похвалив Януковича за його "послідовну" прихильність до Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: