Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МЗС РФ заявило про тимчасове припинення бойових дій в Алеппо

Мирним жителям надали можливість покинути місто, в якому ведуться бої.

В четвер, 8 грудня, МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що сирійська армія начебто припинила бойові дії у східному Алеппо і починається масштабна операція з виведення мирних жителів з Халеба. Про це повідомляє ТАСС.

Під час засідання Ради міністрів закордонних справ ОБСЄ, Лавров заявив, що всі бажаючі мирні жителі будуть виведені з місця бойових дій. Близько 8 тис осіб покинуть місто колоною протяжністю в 5 км.

Також глава МЗС РФ анонсував зустріч військових дипломатів РФ і США, яка відбудеться 10 грудня в Женеві. Сторони обговорять ситуацію по Алеппо.

Нагадаємо, раніше країни "Великої сімки" зробили заяву, в якій вимагали негайно припинити вогонь у Алеппо та надати гуманітарну допомогу жителям міста, крім того Росію звинуватили у блокуванні роботи Ради Безпеки ООН.

У відповідь на цю заяву, Лавров зазначив, що західні країни у своєму зверненні не надали жодної конкретики щодо поліпшення гуманітарної ситуації в Алеппо, а також звинуватив США в тому, що вони намагаються вивести з-під удару терористичну організацію "ан-Нусру".

Зазначимо, раніше буквально через кілька годин після розмови між главами держав США і Росії стосовно ситуації в Алеппо та спільного рішення об'єднати зусиля в боротьбі проти тероризму, Кремль знову розпочав здійснювати бомбардування Халеба. 

Відео Росія та Китай заблокували резолюцію про припинення вогню по Алеппо

Залиште свій коментар

Вибір редакції