Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На хімзаводі Техасу стався потужний вибух

Газ, який виділяється через пожежу, небезпечний для здоров'я.

На хімічному заводі у штаті Техас (США) сталися серія вибухів. 60 тисяч людей евакуюють із небезпечної зони, розповіли в ефірі "ТСН.Ранок".

"Евакуйованим доведеться залишити свої домівки через загрозу нових вибухів. Загасити пожежу на хімічній фабриці, яка спалахнула напередодні, не вдається: вогонь поки лише стримують, а контейнери з хімікатами - охолоджують. У полум'ї згоряє хімічна речовина бута-дієн, повідомляють у поліції, цей газ вважають небезпечним для здоров'я", - повідомили у студії.

Як відомо, під час вибуху постраждало троє працівників заводу, їх вже виписали з лікарень. Причина загоряння досі невідома.

Нагадаємо, 31 липня, на заводі нафтової компанії Exxon Mobil в штаті Техас сталася масштабна пожежа, в результаті якої постраждали 66 людей.

Відео Через серію вибухів на хімічному заводі у Техасі евакуюють 60 тисяч людей

Їм доведеться залишити свої домівки через загрозу нових вибухів. Загасити пожежу на хімічній фабриці, яка спалахнула напередодні, не вдається. Вогонь поки лише стримують, а контейнери з хімікатами охолоджують. Під час вибуху постраждали троє працівників заводу, їх вже виписали з лікарень.  

Через серію вибухів на хімічному заводі у Техасі евакуюють 60 тисяч людей

Залиште свій коментар

Вибір редакції