Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На ядерному об'єкті у США оголосили тривогу

Надзвичайна ситуація на ядерному об'єкті військового призначення була викликана підозрілим предметом.

Ядерна небезпека, протигази_1
Reuters
Тривога була оголошена на території ядерного могильника Саванна Рівер у штаті Південна Кароліна, США.

Про це повідомляє The Post and Courier.

Надзвичайна ситуація на ядерному об'єкті військового призначення була викликана підозрілим предметом, виявлених в одному з туалетів Національної ядерної лабораторії Саванна Рівер, розташованої на території могильника.

Фахівці Міністерства енергетики, у підпорядкуванні якого знаходиться могильник, після ретельного обстеження предмета встановили, що він не представляє небезпеки. Тривога була скасована, і лабораторія повернулося до штатного режиму роботи.

Підозрілим предметом виявився освіжувач повітря з миготливою лампочкою, який був загорнутий в паперові рушники. Співробітники лабораторії не змогли пояснити, хто і навіщо зробив таке пристрій.

Підприємство по зберіганню, дезактивації і переробки ядерних відходів було збудовано в 1950-х роках біля міста Айкен на заході штату Південна Кароліна. Спочатку воно працювало як завод по виробленню, збагаченню та очищенню радіоактивних матеріалів для виготовлення ядерної зброї, проте зараз все зупинені реактори, в приміщеннях деяких з них зберігаються радіоактивні матеріали. Площа ядерного могильника становить близько 800 квадратних кілометрів, там працюють близько 10 тисяч чоловік.

Нагадаємо, що раніше витік хімічної речовини стався в американському місті Атчисон.

Опублікована карта поширення хімічного забруднення повітря. На ній показано, як хімічна хмара охопила центральну частину міста і рухається далі. Влада радить мешканцям залишатися в приміщеннях.

Залиште свій коментар

Вибір редакції