Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Безхатченків Нової Зеландії заселять у домівки. Уряд виділив $70 млн

Всього у Новій Зеландії нараховується до 40 тисяч безхатьків.

У Новій Зеландії нараховується 40 тисяч безхатченків, для забезпечення житлом яких уряд країни виділив понад 70 мільйонів доларів.

Про це повідомляє The Guardian.

Міністр житлового будівництва Філ Твіфорд та прем’єр-міністр Джасінда Ардерн через наближення зими назвали ситуацію із безхатченками надзвичайною.

"Ми збільшуємо кількість житла для підтримки нужденних. Ми будемо стежити за тим, щоб всі вони могли знайти теплу та суху оселю цієї зими. Тільки-но ми очолили уряд, то ми знали, що фізично не встигнемо звести будинки, які знадобляться у травні, коли зима дійсно почне лютувати. Ми визнаємо, що це надзвичайна ситуація, проте ми не могли стояти і бачити людей, які живуть у автомобілях, чи абсолютно непридатних оселях",- заявили в уряді.

Зима у Південній півкулі починається 1 червня. До цього часу всіх нужденних планується розмістити у тимчасових оселях, приміщеннях для робочих, приватних орендних об’єктах, автобазах та будинках корінних жителів Нової Зеландії – маорі. Також уряд закликав всіх небайдужих громадян допомогти безхатченкам із житлом взимку.

У Новій Зеландії проблема із безхатченками стоїть надзвичайно гостро – країна займає останнє місце за забезпеченням житлом громадян серед розвинутих держав.

Нагадаємо, нещодавно у Німеччині стилісти та фотографи влаштували для безхатченків нове життя на кілька годин.

ВідеоЯк безхатьки переживають холод

Дуже часто безпритульні шукають порятунок від морозів в підвалах, магазинах, вокзалах і переходах. Тому що їм просто немає куди йти. А тим часом холоди відступати не збираються! Тільки по Києву працює близько 30-ти пунктів обігріву. Та чи можуть вони врятувати безхатченків і які небезпеки приховують? Ми поговорили з тими, хто вже не один рік живе на вулиці - дивіться, що дізналися.

Як безхатьки переживають холод

Залиште свій коментар

Вибір редакції