П'яний водій підпалив російського даїшника

П'яний водій підпалив російського даїшника

Співробітник ДПС, Росія

На трасі Чита-Забайкальськ п'яний чоловік підійшов до інспектора ДПС, облив його горючою рідиною і підпалив запальничкою.

Незвичайний напад на співробітника дорожньо-патрульної служби стався в Забайкаллі. П'яний зловмисник облив правоохоронця горючою рідиною і підпалив.

Інцидент стався 30 жовтня. Інспектора ДПС госпіталізували з опіками, підозрюваного у нападі затримали.

Як стало відомо, під час нічного чергування на федеральній автотрасі Чита-Забайкальськ даїшники зупинили нетверезого водія. Його запросили до службової машини для складання протоколу. Через деякий час лейтенант поліції в дзеркалі заднього виду помітив ще одного п'яного чоловіка, який наближався до машини. Поліцейський вийшов до нього.

Наблизившись до інспектора, чоловік дістав пляшку з невідомою рідиною і облив нею обличчя і куртку інспектора ДПС, а потім підпалив поліцейського запальничкою.

"Зловмисник втік на машині у невідомому напрямку, але пізніше автомобіль з трьома правопорушниками було затримано", - розповіли в ДАІ.

Співробітник ДПС отримав опіки обличчя, шиї і кисті руки 1 та 2 ступеня. Підозрюваним у нападі на поліцейського виявився 31-річний уродженець села Цокто-Хангу, він перебуває під вартою.

Читайте також:

Водії vs даїшники: найгучніші відео-війни на дорогах

Задачу про тупого даїшника знайшли у російському підручнику з математики

Щоб домогтися хабара від іноземця, інспектор ДАІ викликав перекладача

На трасі Київ–Чоп згоріли два інспектори ДАІ

Повʼязані теми:

Наступна публікація