Парламент Румунії помилився і випадково знизив податки

Румунські депутати неуважно читали законопроект, внаслідок чого випадково знизили податок з продажів продуктів харчування на 5% і тепер намагаються скасувати це рішення.

Парламент Румунії помилився і випадково підтримав поправку до законопроекту, за якою суттєво знижується податок з продажів продуктів харчування.

Тепер законодавці намагаються анулювати своє рішення. Плутанина сталася через те, що парламентарії не прочитали як слід перед голосуванням законопроект, підготовлений опозицією. Документ же припускав зниження податку з продажів на 5%.

Міністр фінансів Румунії Георге Ієломітієну вже назвав ухвалене рішення "помилкою". А один із законодавців від правлячої партії приніс свої вибачення, взявши на себе відповідальність за те, що трапилося.

Варто зазначити, що наразі у зв'язку з важкою економічною ситуацією уряд Румунії проводить антикризову політику "затягування поясів", яка викликає протести представників опозиції та профспілок.

У липні цього року парламент Румунії підняв податок з продажів на продукти харчування з 19% до 24%. Цей захід був спрямований на те щоб утримати дефіцит бюджету в межах 6,8% від ВВП.

Читайте також:

На Буковині десятки тисяч осіб мають румунські паспорти

У Румунії штурмували президентський палац через скорочення пенсій

Румунський суд визначив переможця президентських виборів

Партія регіонів визнала, що у 2004 році підтримала політреформу помилково

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: