Помер один із засновників Microsoft

Дата публікації
Перегляди
2402
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Помер один із засновників Microsoft

Фото: Reuters

Пол Аллен не зміг подолати рак.

Один із засновників компанії Microsoft Пол Аллен помер у понеділок у віці 65 років.

Про це повідомляє Reuters.

Аллен раніше цього місяця заявив, що розпочав лікування від неходжкінської лімфоми - цей тип раку він зумів подолати дев'ять років тому.

"Внесок Пола Аллена у нашу компанію, нашу галузь і нашу спільноту є незамінними", - заявив головний виконавчий директор Microsoft Сатья Наделла. "Як співзасновник корпорації Майкрософт, спокійно і наполегливо створивши чарівні продукти, досвід та інститути, і зробивши це, він змінив світ".

Пол Аллен разом зі своїм шкільним другом Біллом Гейтсом у 1975 році створили компанію Microsoft. Після того, як лікарі вперше діагностували рак у Аллена у 1983 році, він залишив компанію, залишивши за собою частину акцій і місце у раді директорів.

1986 року Пол Аллен створив інвестиційну компанію Vulcan Inc, щоб керувати своїм багатомільярдним портфелем.

Аллен, який зайняв 44-е місце у списку мільярдерів журналу Forbes у 2018 році, зі статками у 20,5 мільярдів доларів, був головним благодійником у Сіетлі, фінансувавши від бібліотек і університетів до досліджень мозку.

Нагадаємо, 2014 року у складі найвищого керівництва IT-гіганта Microsoft відбулися великі зміни. Білл Гейтс покинув свою посаду голови ради директорів і отримав номінальну посаду технічного радника. Тоді повідомлялося, що він буде присвячувати роботі тільки один день на тиждень, решту часу присвятивши благодійності.

Білл Гейтс йде з Microsoft

Білл Гейтс йде з Microsoft

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2402
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація