Президент Литви про політику Путіна: Ми маємо бути готові до всього

Грібаускайте запевнила, що Литва більше не допустить вторгнення російських військ на свою територію.

Президент Литви Даля Грібаускайте вважає, що зовнішня політика президент РФ Володимира Путіна непередбачувана, і тому країна "готова до всього".

Про це вона розповіла в ефірі телеканалу CNN.

Відповідаючи на питання щодо того, якими їй бачаться нинішні плани Путіна у зовнішній політиці стосовно Прибалтики, президент Литви наголосила, що її країна "готова до всього".

"Ми можемо лише здогадуватися (які плани у Путіна – ред.), і я теж маю свої здогадки, але, мені, мабуть, буде некоректно ділитися ними публічно. За Литву можу сказати лише те, що ми готові до всього. Ми знаємо наскільки непередбачуваний і небезпечний наш сусід (Росія – ред.), але ми звикли жити у такому оточенні", – взазначила Грібаускайте.

"Ми інвестуємо в нашу безпеку, підвищення обороноздатності, наші міжнародні стосунки. Повторюся, ми не допустимо повторення ситуації, яка склалася перед Другою світовою війною, коли ми не захищали себе, а дозволили російським військам пройти через нашу територію. Цього ніколи не повториться", – додала президент Литви.

"І так, ми знаємо, як жити з таким сусідом. Але робити якісь прогнози немає сенсу. Ми маємо бути готові до всього", – резюмувала Грібаускайте.

Раніше повідомлялося, що президент Литви Даля Грибаускайте у грудні відвідає Україну з офіційним візитом.

Нагадаємо, 17 листопада Сейм Литви ухвалив резолюцію щодо агресії Росії в Україні, в якій закликав Євросоюз подовжити санкції щодо Росії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: