Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путін і Кім Чен Ин можуть зустрітися - ЗМІ

На думку Кім Чен Ина, саміт на найвищому рівні сприятиме подальшому зміцненню відносин двох країн.

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин запропонував організувати в цьому році зустріч на вищому рівні між керівництвом КНДР і Росії заради подальшого розвитку двосторонніх відносин.

Про це із посиланням на ЦТАК, пише РБК.

У повідомленні північнокорейського агентства ЦТАК, присвяченого зустрічі глави КНДР з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим, наводяться слова Кім Чен Ина про необхідність розвивати співпрацю між двома країнами в різних областях і "обговорити зустріч між лідерами Росії та КНДР в цьому році в ознаменування 70-річної річниці встановлення дипломатичних відносин".

На думку Кім Чен Ина, саміт на найвищому рівні сприятиме подальшому зміцненню відносин двох країн.

Також глава КНДР висловив надію на розв'язання суперечностей з США і наголосив на прагненні Пхеньяна до без'ядерного статусу всього Корейського півострова.

Фотогалерея КНДР і Південна Корея почали демонтаж пропагандистських гучномовців на кордоні (7 фото)

ВідеоКНДР несподівано скасувала переговори з Південною Кореєю

Пхеньян відмовився від запланованих на сьогодні перемовин через невдоволення спільними навчаннями США та Південної Кореї, які назвав провокацією. Мало того, за повідомленням корейських ЗМІ, Кім Чен Ин пригрозив навіть скасувати історичні переговори з Дональдом Трампом.

КНДР несподівано скасувала переговори з Південною Кореєю

Раніше повідомлялось, що Дональд Трамп заявив, що його зустріч з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином, може відбутися 12 червня, як планувалося спочатку. Для подальшої підготовки саміту делегація США прибула в Північну Корею. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції