Путін подарує росіянам на Новий рік чесні вибори

Путін подарує росіянам на Новий рік чесні вибори

Путін хоче покласти "під ялинку" чесні вибори / Фото: AFP

Володимир Путін запевнив, що не збирається бути в.о. президента до березневих виборів.

Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін заявив, що хотів би презентувати росіянам як новорічний подарунок чесні президентські вибори.

"Чесні вибори президента 2012 року", - сказав Путін журналістам, відповідаючи на запитання, який подарунок він поклав би під ялинку на честь свята.

Він спростував припущення про можливу дострокову відставку президента Дмитра Медведєва і запевнив, що не бачить необхідності ставати виконуючим обов'язки глави держави.

Путін також заявив про необхідність діалогу з опозицією, але поки не зміг уточнити, в якій формі. "Діалог має бути, а в якій формі - це я подумаю", - зауважив він.

Коментуючи мітинг опозиції на проспекті Сахарова 24 грудня, прем'єр зізнався, що навіть не знає, хто там був.

"Вони (опозиціонери – прим. ред.) мають сформулювати всі якусь спільну платформу і загальну позицію, щоб можна було зрозуміти, чого люди хочуть, вони дуже різні", - додав він.

Нагадаємо, раніше Путін вдавався до ще більш жорсткої риторики щодо опозиції. Так, напередодні він порівняв опозиційні сили з броунівським рухом (хаотичний рух дрібних частинок речовини в розчинах – прим. ред.) і нагадав щодо цього троцькістське гасло: "Рух - все, кінцева мета – ніщо".

Але найбільший резонанс дістала його заява про те, що білі стрічки незгодних нагадують йому контрацептиви, а також порівняння опозиціонерів з бандерлогами.

Читайте також:

Путін закликав до "загальнонаціональної психотерапії" на ТБ

На мітинг в Москві вийшли майже 100 тисяч людей (фото, відео)

Соціологи склали портрет типового учасника мітингу в Москві

Рунет відповів Путіну фотожабами і "революцією гон...ів"

Повʼязані теми:

Наступна публікація