Путін призначив своїм представником "простого мужика" з Тагілу

Дата публікації
Перегляди
2166
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Путін призначив своїм представником "простого мужика" з Тагілу

Холманських свого часу пояснював "офісному планктону", що робітники на заводі - не "бидло" / Фото: Известия

Начальник цеха заводу на Уралі, який прославився фразою "ми з мужиками розгонимо мітинги", став представником президента.

Російський президент Володимир Путін запропонував посаду повноважного представника глави держави в Уральському федеральному окрузі начальнику цеху "Уралвагонзавода" Ігорю Холманських.

"Я цю пропозицію прийняв, далі будемо працювати", - розповів Холманських.

Зауважимо, що він прославився після того, як під час прямої лінії з Путіним в грудні 2011 року пообіцяв "з мужиками" розігнати мітинги опозиції.

"Ми дуже дорожимо цією стабільністю. Ми не хочемо повернення назад. Я хочу сказати про ці мітинги. Якщо наша міліція, чи, як зараз вона називається, поліція, не вміє працювати, не може впоратися, то ми з мужиками готові самі вийти і відстояти свою стабільність, але, зрозуміло, в рамках закону", - заявив тоді робітник.

Фраза "ми з мужиками" миттєво поширилася в Інтернеті, одразу ж з'явилося безліч насмішок.

У січні Холманських навіть виступив з відкритим листом, в якому роз'яснив свою позицію "офісному планктону", а заодно ще раз висловився на підтримку Путіна.

"Ображають всіх робітників Уралу та Росії. Усіх, хто зайнятий справою. Всіх, хто працює не покладаючи рук, створюючи багатство країни. Нас називають бидлом. Нам відмовляють у праві мати свою думку. Вголос кажуть, що влада в країні не повинна до нас прислухатися, звертати на нас увагу... А ми вважаємо, що потрібна промисловість, що влада повинна поважати людину праці. Цей курс проводить Володимир Путін весь час, що він перебуває при владі, тому ми його підтримуємо. І будемо підтримувати, що б не писав у своїх блогах офісний планктон. Просто тому, що ми - не планктон, а люди з власним досвідом і власною думкою".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2166
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація