Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путін у День дурня затвердив план боротьби з корупцією в РФ

Опозиціонери вже назвали документ "найкращим першоквітневим жартом".

Президент РФ Володимир Путін затвердив національний план протидії корупції на 2016-2017 роки. Про це йдеться в його указі, повідомляє РБК.

Згідно з документом, Путін доручив керівникам федеральних органів влади до 15 травня представити до планів протидії корупції свої зміни, "спрямовані на досягнення конкретних результатів у роботі із попередження корупції, мінімізації (або) ліквідації наслідків корупційних правопорушень".

Керівники федеральних держорганів повинні будуть відзвітувати перед президією президентської Ради з протидії корупції до 10 червня про результати виконання цих доручень.

Крім того, згідно з документом, Генеральна прокуратура має перевірити, як держоргани дотримуються законодавства про протидію корупції, "особливо під час розпоряджання земельними ділянками, що перебувають у державній або муніципальній власності, а також у разі здійснення закупівель лікарських засобів та медичної техніки для забезпечення державних потреб".

Керівництво держорганів має провести аналіз, як чиновники дотримуються законів при отриманні подарунків чиновниками. У плані також йдеться, що МВС має запобігти можливій спробі розкрадання коштів, виділених з бюджету для підготовки чемпіонату світу з футболу 2018 року.

Своєю чергою російський опозиціонер Олексій Навальний на своєму сайті назвав план Путіна "найкращим першоквітневим жартом" і нагадав про оприлюднене вчора розслідування агентства Reuters. У ньому журналісти стверджують, що бізнесмен Григорій Баєвський, який є партнером близького друга Путіна - олігарха Аркадія Ротенберга, передавав і продавав нерухомість дочці президента Тихонової та олімпійській чемпіонці Кабаєвій, а також одній з чотирьох студенток, які позували для подарункового календаря російському лідеру.

Раніше Фонд боротьби з корупцією опублікував велике розслідування стосовно генпрокурора Юрія Чайки та його сина: активісти докладно описали і задокументували "бізнес" чиновника, побудований на здирництві, відкатах і рейдерстві, починаючи аж з 1999 року.

Керівник російської Генпрокуратури назвав матеріал замовним і додав, що зазначені в ньому дані не мають під собою основи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції