Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія введе обмеження для американських ЗМІ

Це стане відповіддю на дії США стосовно телеканалу Russia Today.

Росія планує ввести низку обмежень щодо американських ЗМІ, пише Дощ.

Як зазначається, за словами голови "Держдуми" В'ячеслава Володіна, таке рішення стане відповіддю на дії США стосовно російського телеканалу Russia Today, коли американський мін'юст зобов'язав канал зареєструватися в реєстрі іноземних агентів.

"Наступного тижня у нас буде три пленарних засідання, цілком ймовірно, що ми встигнемо прийняти закон в трьох читаннях вже до кінця тижня," - зазначив чиновник.

Трохи раніше Володін дав доручення профільним комітетам підготувати комплекс заходів щодо захисту від втручання американських ЗМІ у внутрішні справи Росії. І зазначив, що російський закон про іноземних агентів не поширюється на ЗМІ, тоді як США збираються поширити свій такий закон на їхній канал.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що сервіс мікроблогів Twitter заборонив акаунтам Russia Today і Sputnik розміщувати будь-які рекламні пости. Рішення було прийнято на основі висновків американського розвідувального співтовариства про те, що обидва російських агентства намагалися впливати на американські президентські вибори 2016 року. 

ВідеоНа допиті журналіст Russia Today озвучив основні "хіти" російської пропаганди

Залиште свій коментар

Вибір редакції