Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Засновник Russia Today Лесін був побитий биткою до смерті – Buzzfeed

Засновник Russia Today Лесін був побитий биткою до смерті – Buzzfeed

У ФБР вважають, що за його смертю стоїть Путін.

Колишній міністр друку Росії і засновник Russia Today Михайло Лесін був убитий, а не помер від нещасного випадку, як мовиться в офіційній версії його смерті.

Про це американському виданню Buzzfeed розповіли двоє агентів ФБР і співробітник розвідки США. Співрозмовники видання не брали участь у розслідуванні справи, але спілкувалися з тими, хто нею займався.

Відео The Washington Post оприлюднило три версії загибелі Михайла Лесіна

За словами співробітників американських спецслужб, Лесін був побитий до смерті бейсбольною битою. У колишнього російського медіаменеджера були зламані ребра.

Агенти ФБР розповіли, що Лесін збирався зустрітися з працівниками Міністерства юстиції США, які розслідували діяльність російського телеканалу RT. Екс-міністр друку повинен був розповісти їм, "як працює машина пропаганди". Мін'юст навіть оплатив Лесіну проживання в готелі Dupont, де згодом знайшли його тіло.

"Ніхто в бюро не вірить, що він напився, впав і помер. Всі думають, що його побили і що за цим стоїть Путін", — сказав один зі співрозмовників Buzzfeed.

Також, за словами джерел, у 2015 році Лесин нібито "ховався" у Швейцарії, побоюючись за своє життя, а потім зв'язався з владою США. З якої причини йому доводилося ховатися, в статті не уточнюється.

Нагадаємо, що колишній близький союзник президента Росії Володимира Путіна і засновник Russia Today Михайло Лесін помер від тупої травми голови. До такого висновку прийшли американські судово-медичні експерти. Крім того, на тілі Лесіна були виявлені тупі травми шиї, тулуба, рук і ніг.

Його знайшли в районі Дюпон Серкл у Вашингтоні в листопаді 2015 року. Цей район — центр світової ЛГБТ-спільноти. Лесін був міністром у справах друку, а згодом очолював холдинг "Газпром-Медіа". Є інформація, що в Сполучених Штатах у нього був особняк за 28 мільйонів доларів - і один з сенаторів просив Міністерство юстиції РФ перевірити, звідки у колишнього держслужбовця такі гроші.

Залиште свій коментар

Вибір редакції