Засновник Russia Today Лесін був побитий биткою до смерті – Buzzfeed

Дата публікації
Перегляди
9111
Засновник Russia Today Лесін був побитий биткою до смерті – Buzzfeed

navalny.com

У ФБР вважають, що за його смертю стоїть Путін.

Колишній міністр друку Росії і засновник Russia Today Михайло Лесін був убитий, а не помер від нещасного випадку, як мовиться в офіційній версії його смерті.

Про це американському виданню Buzzfeed розповіли двоє агентів ФБР і співробітник розвідки США. Співрозмовники видання не брали участь у розслідуванні справи, але спілкувалися з тими, хто нею займався.

The Washington Post оприлюднило три версії загибелі Михайла Лесіна

The Washington Post оприлюднило три версії загибелі Михайла Лесіна

За словами співробітників американських спецслужб, Лесін був побитий до смерті бейсбольною битою. У колишнього російського медіаменеджера були зламані ребра.

Агенти ФБР розповіли, що Лесін збирався зустрітися з працівниками Міністерства юстиції США, які розслідували діяльність російського телеканалу RT. Екс-міністр друку повинен був розповісти їм, "як працює машина пропаганди". Мін'юст навіть оплатив Лесіну проживання в готелі Dupont, де згодом знайшли його тіло.

"Ніхто в бюро не вірить, що він напився, впав і помер. Всі думають, що його побили і що за цим стоїть Путін", — сказав один зі співрозмовників Buzzfeed.

Також, за словами джерел, у 2015 році Лесин нібито "ховався" у Швейцарії, побоюючись за своє життя, а потім зв'язався з владою США. З якої причини йому доводилося ховатися, в статті не уточнюється.

Нагадаємо, що колишній близький союзник президента Росії Володимира Путіна і засновник Russia Today Михайло Лесін помер від тупої травми голови. До такого висновку прийшли американські судово-медичні експерти. Крім того, на тілі Лесіна були виявлені тупі травми шиї, тулуба, рук і ніг.

Його знайшли в районі Дюпон Серкл у Вашингтоні в листопаді 2015 року. Цей район — центр світової ЛГБТ-спільноти. Лесін був міністром у справах друку, а згодом очолював холдинг "Газпром-Медіа". Є інформація, що в Сполучених Штатах у нього був особняк за 28 мільйонів доларів - і один з сенаторів просив Міністерство юстиції РФ перевірити, звідки у колишнього держслужбовця такі гроші.