Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Терорист Плотницький виселив свого фейкового главу МВС із "віджатого" маєтку

Сам Корнет три роки ігнорував хазяйку та її прохання віддати будинок.

Так званий міністр внутрішніх справ "ЛНР" Ігор Корнет залишив будинок місцевої жительки, що незаконно займав останні три роки, йдеться у сюжеті місцевого телеканалу.

Корнет три роки займав будинок пенсіонерки Ніни Хмелевцової в Луганську. Жінка неодноразово зверталася до нього з проханням виїхати, але він навіть з нею не спілкувался. І правди вдалося домогтися лише за допомогою ватажка луганських бойовиків Ігоря Плотницького, який "порішав" все за півгодини.

"Три роки тому мій будинок самовільно зайняв "міністр МВС Корнет", до якого я неодноразово приходила, зверталася та писала листи в прокуратуру. І він завжди говорив, що не хоче навіть спілкуватися. Сьогодні мені вдалося все таки потрапити до Плотницького і це питання вирішилося за півгодини," - повідомила жінка.

2014 року після початку бойових дій на Сході України багато людей залишали свої домівки. Деякі згодом повернулися, однак їхні будинки було вже зайнято незнайомими людьми. Ігор Корнет безкоштовно користувався досить непоганим чужим помешканням три роки. Хоча регулярно зазначав перед журналістами, що місцеві правоохоронні органи слідкують за порядком та є чи не найнадійнішими з усіх. 

На одній з прес-конференцій до нього навіть звернувся "місцевий депутат" зі словами: "Ніна Василівна повернулася додому, а там проживаєте ви - "міністр внутрішніх справ". Тоді Корнет пообіцяв відповісти депутатові у листі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Луганськ буде відключено від водопостачання за несплату боргу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції