Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Окупований Луганськ залишиться без води

Водопостачання відключать через борги.

Жителі окупованого Луганська вже сьогодні, 6 листопада, залишаться без водопостачання, повідомляє Луганське енергетичне об'єднання.

Зазначається, що відбудеться знеструмлення Петрівської насосної станції Попаснянського водоканалу, яке забезпечує водою мешканців неконтрольованої території Луганської області та самого міста.

Причиною цього став борг водоканалу, що станом на 6 листопада складає майже 157 млн грн та невпинно зростає. Хоча від початку 2017 року влада терористичної "ЛНР" почала частково вносити гроші за користування водою.

Так, лише в жовтні водоканал спожив електроенергії на 9 млн 156 тис. грн, а сплатив лише 7 млн 805 тис. грн. А загалом 2017 року водоканал оплатив 45 млн 356,1 тисяч грн, тоді як нараховано було майже 78 млн.

Також зазначається, що вода на неконтрольовану територію Луганщини постачалася ще до створення влітку 2015 року Попаснянського водоканалу. Тоді ще працювало підприємство "Луганськвода", яке було благополучно "ліквідовано" окупантами разом із його боргами.

Нагадаємо, що через скорочення фінансування з боку РФ міністерство праці та соціальної політики "ДНР" вирішило зменшити від 1 січня 2018 року кількість працівників соціальної сфери. Поки що планується скоротити 20% працівників.

ВідеоВартість електроенергії, яку Росія постачатиме до "ЛНР", увійде до тарифу росіян

Залиште свій коментар

Вибір редакції