Росія збирається випустити свій iPhone за $ 130

Російський iPhone хочуть випустити через два роки.

У Росії хочуть створити свій аналог смартфону iPhone.

Холдинг "Роселектроніка", що входить до ГК "Ростех", розробляє російський аналог iPhone, про це на прес-конференції повідомив гендиректор холдингу Ігор Козлов, передає РИА Новости.

"Ми розробляємо бюджетний російський смартфон, ми сьогодні знаходимося на шляху до нього. Мене відверто радує те, що відбувається. У 2018 році у нас з'явиться вітчизняний iPhone, який буде коштувати на полицях близько 130 доларів", - заявив він.

Зараз компанія проводить реструктуризацію, у ході якої хоче наростити обсяги випуску продукції цивільного призначення і збільшити частку доходів від неї в виручці до 40% до 2025 року (з нинішніх 15%).

У компанії відзначили, що розвивати виробництво вони планують в декількох напрямках — наприклад, прилади нічного бачення (цей продукт буде готовий у другому кварталі 2017 року), системи безпеки і протипожежні системи.

Нагадаємо, що нові смартфони компанія представила 7 вересня. Відтепер в нових iPhone 7 і iPhone 7 Plus відсутня стандартний вихід для навушників що обурило багатьох юзерів. Дізнатися більше про інновації та особливості в нових телефонах можна за матеріалами ТСН.uа.

Залиште свій коментар

Наступна публікація