Російська шпигунка Чапман уцінила свою історію у 10 разів

Фігурантка шпигунського скандалу погодилася розповісти ЗМІ свою історію не за 250 тис. доларів, як повідомлялося раніше, а за 25 тис.

Фігурантка шпигунського скандалу Анна Чапман вийшла на зв'язок з російськими журналістами, погодившись розповісти їм свою історію за 25 тис. доларів.

Це відбулося одразу після її приземлення в Москві.

На прохання "Комсомольської правди" про інтерв'ю Чапман звеліла прислати їй "питання та пропозиції на електронну пошту". При цьому розвідниця зажадала винагороди. Першу суму в одну тисячу доларів Чапман назвала "несерйозною", а вдруге, коли була названа цифра 25 тис. доларів, обіцяла передзвонити, хоча їй "пропонують за подібне в десять разів більше".

Раніше американська газета The New York Post повідомляла, що "російська шпигунка" готова продати історію свого життя в якості агента спецслужб за 250 тис. доларів.

Як стверджувалося, гроші повинні були бути перераховані на рахунок у швейцарському банку друга Чапман, що мешкає в Лондоні. Таким чином, росіянка нібито збиралася обійти заборону, винесену раніше американським судом на отримання прибутку від продажу шпигунської історії. Втім, на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook "шпигунка" спростувала ці відомості.

Адвокат Анни Чапман Роберт Баум зізнався в інтерв'ю журналу Newsweek, що вона збирається оприлюднити свою історію, тому що поки це може стати єдиним доступним їй джерелом доходу. Як зазначив адвокат, згідно з умовами досягнутої в американському суді домовленості, Чапман не заборонено розповідати історію своєї шпигунської діяльності, їй тільки не можна заробляти на ній.

Тим часом закордонні експерти взагалі не впевнені, що Чапман є що продати.

Видання The Boston Globe, опитавши майстрів американського літературного цеху, які пишуть шпигунські романи, прийшло до висновку, що вони не надто надихаються історією діяльності десяти висланих з США агентів.

Адже головними лейтмотивами їх шпигунської діяльності можна вважати незграбність і лінь, відзначає письменниця Гей Ліндсі, а це поганий матеріал для шпигунської історії.

Читайте також:

Російська шпигунка Анна Чапман продасть свою історію ЗМІ за 250 тис. доларів

США втратили єдиного цінного агента з російської шпигунської мережі

Російська "Мата Харі" Чапман спокусила американського мільйонера

Джолі хоче зустрітися з фігуранткою шпигунського скандалу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: