Російський канал покаже всю правду про Горбачова

Дата публікації
Перегляди
1380
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Російський канал покаже всю правду про Горбачова

Горбачов багато критикує владу / Фото: AFP

Останнім часом телеканал НТВ регулярно показує фільми, в яких у негативному світлі виставляються представники опозиції.

Телекомпанія НТВ готує до ефіру викривальний фільм, "героєм" якого стане екс-президент СРСР Михайло Горбачов. Про це повідомило джерело в телекомпанії.

Планується, що у фільмі, робоча назва якого "Заграница им поможет", також будуть фігурувати члени президії руху "Солідарність" Ілля Яшин і Борис Нємцов.

Зазначимо, що останнім часом Горбачов неодноразово критикував дії Дмитра Медведєва і Володимира Путіна, заявляючи про те, що вони ведуть країну "в тупиковому напрямку". Екс-президент СРСР також закликав голосувати на виборах до Держдуми проти "Єдиної Росії", а згодом вимагав від влади поставити питання про скасування результатів голосування.

Останнім часом телеканал НТВ регулярно показує фільми, в яких у негативному світлі виставляються представники опозиції чи інші діячі, які вступили в конфронтацію з російською владою.

Незадовго до виборів до Державної Думи на початку грудня 2011 року в ефір телеканалу вийшов фільм "Голос ниоткуда", що оповідає про асоціацію "Голос", що займається незалежним моніторингом виборів у Росії. У передачі, зокрема, стверджувалося, що організація є агентом впливу США.

У вересні 2011 року телекомпанія випустила фільм "Неправое дело", де  розповідалося про зв'язки засновника фонду "Місто без наркотиків" Євгенія Ройзмана з кримінальними структурами. Передача вийшла в світ на тлі можливого вступу Ройзмана в партію "Правое дело", проти чого виступали представники кремлівської адміністрації і що згодом призвело до відходу з партії її лідера Михайла Прохорова.

Восени 2010 року в рамках програми "Російські сенсації" на НТВ були показані фільми "Дело в кепке" і "Дорогая Елена Николавна", що містили жорстку критику на адресу тодішнього мера Москви Юрія Лужкова і його дружини Олени Батуриної.

Раніше телеканал також випустив серію фільмів "Хрещений батько", які розповідають у негативному світлі про діяльність президента Білорусі Олександра Лукашенко, який вступив у гостру конфронтацію з Москвою.

Читайте також:

Секретний бункер Горбачова в Білорусі замурували

Горбачов зажадав анулювати результати виборів у Росії

Рейтинги Путіна і Медведєва обвалилися до рекордного мінімуму

Горбачов закликав змінити політичний устрій Росії

Наступна публікація