Олігарх Прохоров піде в президенти Росії

Олігарх Прохоров піде в президенти Росії

Михайло Прохоров складе конкуренцію Путіну на виборах президента Росії / Фото: AFP

Одіозний бізнесмен Михайло Прохоров, який нещодавно очолював прокремлівську партію, складе конкуренцію Путіну на виборах президента.

Російський мільярдер Михайло Прохоров оголосив про свій намір балотуватися на посаду президента РФ.

"Я прийняв рішення, це, напевно, найсерйозніше рішення в моєму житті. Я йду на президентські вибори", - сказав Прохоров.

Своїм виборцем він назвав "середній клас у найширшому сенсі цього слова".

Прохоров розповів, що планує будувати свою програму "на повній відсутності популізму", при цьому він не збирається приділяти чільне місце критиці кандидата від "Єдиної Росії" Володимира Путіна.

"Я б хотів сконцентруватися на тому, що робити", - заявив Прохоров журналістам.

Відомо, що сам Путін поінформований про заяву бізнесмена, однак про його реакцію не повідомляється.

"У нас будь-яка людина, який має право відповідно до конституції і законодавства балотуватися в президенти, має право це робити. Ця ситуація (намір балотуватися) не викликає здивування", - зазначив прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков.

Прохоров попередив, що найближчим часом буде рідко спілкуватися з журналістами, оскільки має зробити "велику і непросту робота" - зібрати підписи і зареєструвати свою кандидатуру.

46-річний Михайло Прохоров входить до трійки найбагатших бізнесменів Росії. Його статки журнал Forbes оцінив у 18 мільярдів доларів. Він відомий, зокрема, як творець одіозного проекту Ё-мобіль.

Влітку 2011 року Прохоров кілька місяців очолював про кремлівську партію "Правое дело", але у вересні був відсторонений. Тоді бізнесмен звинуватив в цьому заступника голови президентської адміністрації Владислава Суркова, назвавши його "ляльководом".

Вибори президента Росії пройдуть в березні 2012 року. Вже відомо, що брати в них участь буде чинний прем'єр Володимир Путін, опозиційний лідер Едуард Лімонов, про свій намір заявляв глава КПРФ Геннадій Зюганов та інші політики.

Читайте також:

Робити з Путіна президента буде режисер Говорухін

За крісло президента з Путіним боротимуться маг-цілитель і Лімонов

Рунет підірвав новий хіт "Наш дурдом голосует за Путина" (відео)

Російський олігарх умовив Пугачову вступити до прокремлівської партії

Олігарх Прохоров піде в президенти Росії

Олігарх Прохоров піде в президенти Росії

Повʼязані теми:

Наступна публікація