Рунет підірвав новий хіт "Наш дурдом голосует за Путина" (відео)

Рунет підірвав новий хіт "Наш дурдом голосует за Путина" (відео)

Кадр з відеоролику

Сатиричну пісню "Наш дурдом голосует за Путина" користувачі пропонують відправити на "Євробачення" від Росії.

Хітом Рунету всього за тиждень став ролик "Наш дурдом голосует за Путина", який передивилися сотні тисяч людей.

Ролик з приспівом "Все так сложно, и все так запутано, Доктор прав, а я виноват. Наш дурдом голосует за Путина, Путин - точно наш кандидат!" викликав в Інтернеті шквал коментарів, в основному захоплених, пропозиції зробити пісню гімном дня голосування і навіть відправити на "Євробачення" від Росії.

Увагу до відеоролика привернули західні інформаційні агентства, зокрема, оглядач Reuters пов'язав сплеск інтересу до політичної сатири в Росії з оголошенням про повернення Володимира Путіна в Кремль.

Пісню написав гурт "Рабфак" для конкурсу на найкращу агітацію проти "Єдиної Росії", який був оголошений опозиційним блогером Олексієм Навальним.

Кадр з відеоролику
За тиждень тільки на YouTube кліп подивилися близько 200 тисяч користувачів. Її схвалив навіть колишній віце-прем'єр РФ Борис Нємцов: "Гурт "Рабфак" дуже так по-народному, харизматично розмазав "наше все" так, що шансів виглядати серйозно, імітуючи політичний процес, взагалі жодних", - написав Нємцов у своєму блозі.

Цікаво, що пісню "Наш дурдом голосує за Путіна" написав поет-пісняр Олександр Єлін, який є автором автор рядків "И я хочу теперь такого, как Путин: такого, как Путин, полного сил, такого, как Путин, чтобы не пил", які прославилися в 2002 році.

"Я думаю, це еволюція всієї країни. Всім спочатку дуже сподобалося, а потім припинило подобатися в якийсь момент", - пояснив автор зміну настрою.

"Спочатку це був трішечки такий дамський захват, а зараз це цілком собі чоловіче здивування та розчарування. Ми фіксуємо ситуацію, яка існує", - додав Єлін.

За його словами, в листопаді музиканти приїдуть до Москви і готові брати участь в опозиційних акціях.

Нагадаємо, партія "Єдина Росія" офіційно висунула чинного російського прем'єр-міністра Володимира Путіна як кандидата на посаду президента. Якщо Путін переможе на виборах, призначених на березень 2012 року, він уже втретє обійме цю вищу посаду в державі.

Читайте також:

У Рунеті завершився конкурс плакатів "Єдина Росія – партія шахраїв та злодіїв"

Макаревич написав пісню "К нам в Холуёво приезжает Путин" (відео)

Росія очікує сюрпризів від Путіна. Три сценарії його повернення до Кремля

Син Дмитра Мєдвєдєва виявився зіркою "Єралашу"

Повʼязані теми:

Наступна публікація