Син Дмитра Мєдвєдєва виявився зіркою "Єралашу"

Син Дмитра Мєдвєдєва виявився зіркою "Єралашу"

Ілля Мєдвєдєв в "Єралаші"

Син російського президента вже чотири роки є зіркою екрану. Хлопець знявся у ролі "Героя" в "Єралаші".

Син президента Росії Дмитра Мєдвєдєва - Ілля, про якого мало відомо широкій громадськості, - насправді вже чотири роки є зіркою культового гумористичного кіножурналу "Єралаш".

Як з'ясувала газета "Комсомольська правда", перший сюжет з Іллею Мєдвєдєвим по телевізору крутять вже чотири роки, другий - три. Він зіграв головні ролі у двох випусках знаменитого дитячого кіножурналу, прем'єри яких відбулися ще в 2007 і 2008 роках.

У титрах значаться справжні ім'я та прізвище юного актора, але досі нікому не спадало на думку, що це – син президента Росії, хоча за лаштунками подібні розмови точилися. Але наразі журналістам видання підтвердили, що в "Єралаші" справді знімався син глави Російської Федерації.

За даними КП, Ілля Мєдвєдєв потрапив на знімальний майданчик як всі - через кастинг. І тільки потім, коли справа дійшла до затвердження на роль, випадково з'ясувалося, що він син першого заступника голови уряду Росії (таку посаду тоді обіймав Дмитро Мєдвєдєв).

На зйомках Ілля мало чим відрізнявся від інших акторів. Поводився скромно, природно, безпосередньо. Його називали "талановитим пацаном", і навіть "яскравим і соковитим" актором.

"Хлопчик здібний, веселий такий, все добре робив. Так, я знав, чий Ілля син, але якимось особливим знімальний процес не був. Працювали як звичайно", - розповів режисер Олексій Щеглов, який зняв сюжет "Герой".

Незважаючи на успішний дебют, Ілля Мєдвєдєв більше в "Єралаші" не з'являвся. Зараз хлопцеві 16 років, він навчається в гімназії. Відомо, що син президента вивчає одразу три іноземні мови (англійська, французька, італійська), обожнює футбол, комп'ютери та творчість американського гурту LinkinPark.

Сюжет "Герой", кіножурнал "Єралаш", випуск №206 (2007 рік).

Хлопчик у помаранчевій бейсболці і жовтій куртці виходить з кінотеатру: він щойно подивився американський фантастичний бойовик "Люди Ікс". "Крутий фільм!" - каже хлопчик, проходячи повз афіші, і махає руками і ногами: наслідує героям кінострічки.

Так він добирається до парку, де дівчинка, прив'язана до дерева, кличе по допомогу: "Рятуйте! Допоможіть хто-небудь!"

Поруч двоє розбійників: одного точить ніж, інший розпалює паяльну лампу.

Зрозуміло, хлопчик вирішує допомогти нещасній. "Дівчинко, я тебе врятую!" - кричить він і хоробро кидається на бандитів. Продемонструвавши пару прийомів карате, герой здобуває перемогу. Розбійники біжать. І тут виявляється, що в парку йдуть зйомки кіно! Розлючений режисер кричить "каратистові": "Ти звідки взявся?! Сьомий дубль псуємо через таких, як ти - героїв!".

Читайте також:

Син Януковича їздить на "танку" за 100 тисяч доларів

Корейський "наречений" дочки Путіна: "Я з нею не одружуюся!"

Тайванці зняли єхидний мультик про "повернення" Путіна в президенти

У Мєдвєдєва з'явилась дівоча "армія" - Medvedev Girls

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація