США направили в Перську затоку ще один авіаносець

Дата публікації
Перегляди
1590
Поділитись:
WhatsApp
Viber
США направили в Перську затоку ще один авіаносець

В перську затоку направили ударну групу кораблів на чолі з авіаносцем "Ентерпрайз"

За останні десять років одразу два авіаносці були присутні в акваторії Перської затоки лише чотири рази.

Командування ВМС США направило в Перську затоку другу ударну авіаносну групу на чолі з авіаносцем "Ентерпрайз". Вона стане на бойове чергування разом з аналогічною групою на чолі з авіаносцем "Авраам Лінкольн".

За словами представника командування П'ятого флоту Емі Деррік-Фрост, за останні десять років одразу два авіаносці були присутні в акваторії Перської затоки лише чотири рази. При цьому вона відмовилася пов'язувати дії ВМС з ситауцією навколо Ірану, пояснивши, що авіаносці підтримують американських військових в Афганістані і борються з піратством у берегів Сомалі.

Раніше США здійснювали повітряну підтримку операцій в Афганістані і боролися з піратами, розміщуючи авіаносці в Аравійському морі, звідки і до Сомалі, і до Афганістану добиратися ближче і зручніше, ніж з Перської затоки.

У лютому 2012 року ударна група "Ентерпрайза" провела навчання біля берегів Флориди, в ході яких відпрацьовувалися її дії під час війни з Іраном.

Другий авіаносець прийшов в затоку за кілька днів до початку переговорів щодо іранської ядерної програми, які мають початися в суботу в Туреччині. Очікується, що в ході цих переговорів країни Заходу в жорсткій формі зажадають, щоб Тегеран відмовився від подальшого збагачення урану.

Іранська влада вже заявила, що не збирається закривати свої ядерні об'єкти, а також не має наміру відмовлятися від права на збагачення ядерного палива.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1590
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація