США офіційно розірвали співпрацю з ВООЗ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Америка припиняє фінансувати організацію.

Президент США Дональд Трамп 29 травня заявив про розрив відносин Сполучених Штатів зі Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ).

Про це Дональд Трамп сказав під час прессконференції у Білому домі.

Своє рішення американський лідер пояснив тим, що у ВООЗ відмовилися проводити реформи, які вимагав Вашингтон. За словами глави Білого дому, відтепер Америка переводить свої кошти іншим організаціям, які займаються проблемами охорони здоров'я.

"Через те, що вони (ВООЗ - ред.) відмовилися проводити необхідні реформи, ми сьогодні припиняємо відносини з ВООЗ і перенаправляємо наші кошти для інших невідкладних проблем у світі у сфері охорони здоров'я", - сказав Трамп під час виступу в Білому домі.

Крім того, Трамп заявив про плани запровадити санкції щодо офіційних осіб Китаю і Гонконгу, які, за його словами, підривають автономію останнього. Також Штати мають намір заборонити в'їзд окремих іноземних громадян з Китаю.

Нагадаємо, тижнем раніше Дональд Трамп погрожував, що назавжди припинить фінансування Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) та перегляне членство США в організації. Американський президент заявив, що у ВООЗ є 30 днів на те, щоби виконати усі вимоги США, однією з яких є "демонстрація повної незалежності" організації від Китаю. 

Глава Білого дому також звинуватив ВООЗ в невірних оцінках щодо пандемії коронавірусу. Очільник Штатів висловив сумніви щодо неупередженої обробки організацією даних, котрі вона отримує з КНР.  

Відео Трамп заявив, що бачив докази на підтвердження недоведеної теорії про походження вірусу

Коронавірус з китайської лабораторії: Дональд Трамп твердить, що бачив докази на підтвердження недоведеної теорії про походження віруса. Президент США заявив, що COVID-19 виник в Уханському інституті вірусології. Утім, на питання які саме докази він бачив - відповісти відмовився. Більше про коронавірус 

Трамп заявив, що бачив докази на підтвердження недоведеної теорії про походження вірусу

Залиште свій коментар

Вибір редакції