Світ тисне на Путіна з вимогою звільнити Савченко

Чи дослухаються у Кремлі до голосу здорового глузду – стане відомо незабаром.

Звільнити Надію Савченко російського президента Володимира Путіна закликав увесь світ. За свідченням джерел із Білого дому, Барак Обама нещодавно говорив із ним про це по телефону, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Верховний комісар ЄС із питань зовнішньої політики Федерика Могерині заявила, що Росія повинна відпустити Надію, адже це означає виконати міжнародні зобов'язання з дотримання прав людини, які вона на себе взяла, крім того це – дотримання мінських угод.

Генеральний секретар ООН закликав російську владу дотримуватися права підсудного на справедливий процес.

Президент Європейської ради, колишній прем'єр Польщі Дональд Туск, прямо заявив, що Савченко, як і інших в'язнів у Росії, тримають незаконно.

Про те, що цей процес - очевидне порушення Мінських угод, говорила і президент Латвії Даля Грибаускайте.

Міністра закордонних справ Канади серйозно занепокоїло ставлення до Савченко під час процесу та політичне мотивування обвинувачення.

Спільну заяву про негайне звільненя Савченко разом з українським президентом Порошенком зробили також лідери Німеччини та Франції під час зустрічі в Брюсселі.

Як повідомлялося, у Державному департаменті США заявили, що засудження Надії Савченко до 22 років позбавлення волі демонструють кричущу неповагу до принципів справедливості.

Звільнити Надію Савченко Путіна закликав весь світ

За свідченням джерел з Білого дому Барак Обама нещодавно говорив із ним про це телефоном.  Верховний комісар ЄС з питань зовнішньої політики Федеріка Могеріні заявила, що Росія повинна відпустити Надію, адже це означає виконати міжнародні зобов'язання з дотримання прав людини, які вона на себе взяла, крім того - дотримання мінських угод.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: