Луценко веде бізнес з помічником екс-регіонала – ЗМІ

Сім'я лідера фракції "БПП" володіє телекомунікаційною компанією.

Сім'я лідера фракції "БПП" Юрія Луценка разом із помічником екс-регіонала володіє компанією " Українські новітні телекомунікації" (УНТК), заснованою у 2005 році.

Про це йдеться в розслідуванні Нового времени.

Спочатку власником компанії значився Степан Нарембик, батько Ірини Луценко, потім вона перейшла у власність дружини лідера фракції БПП. Кінцевим бенефіціаром компанії на даний момент є Валерій Кулаков — помічник на громадських засадах народного депутата від Партії регіонів Володимира Зубика.

Крім політики, Кулакова і Зубика об'єднують спільні бізнес-інтереси. Серед них - компанія з управління активами "Крістал Ессет Менеджмент", яка значиться серед засновників УНТК.

Юрій Луценко каже, що його родина не має відношення до УНТК з 2012 року, коли його дружина продала компанію. Також лідер фракції БПП стверджує, що покупець УНТК не мав ніякого відношення до Зубика.

Проте, судячи з інформації з держреєстрів, керівництво компанією не змінилося. У реєстрі юридичних осіб зазначено, що директором УНТК досі числиться Євген Терещенко, який керує компанією з 2011-го року.

Крім того, ще кілька тижнів тому право підпису в УНТК також мав близький до сім'ї Луценка Віталій Морозюк. Проте незабаром після того, як журналісти зацікавилося цією темою, його ім'я зникло з реєстру.

Зв'язки Луценко з регіоналами
Новое время

Морозюк керує київським бізнес-центром Лотос, що належить Олександру Луценку — сину голови фракції БПП. Саме в Лотосі знаходиться представництво УНТК, а також службове приміщення народного депутата Ірини Луценко.

"Це дозволяє говорити, що сім'я Луценко продовжує контролювати актив разом з Зубиком", - пише видання.

Нагадаємо, лідер БПП Юрій Луценко у 2015 році заробив 76 405 гривень, а доходи сім'ї Луценко зазначив у розмірі понад три мільйони гривень. Джерелом всіх своїх доходів Луценко зазначив зарплату (крім 844 гривень, вказаних у графі "дивіденди, проценти"). Основним джерелом доходів сім'ї депутата виявилась підприємницька діяльність (1,3 млн грн). Ще 700 тисяч сім'ї отримала від продажу майна, 368 тисяч ­– від оренди, 225 тисяч – як зарплату, 96 тисяч – страхових виплат, 31 тисячу – дивідендів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: