Терорист Прилєпін візьме участь у виборах в Росії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Російський письменник піде на вибори до 11 закзборів регіонів РФ

Партію російського письменника та терориста "ДНР" Захара Прилєпіна "За правду" внесли до списку організацій, що мають право брати участь у виборах в РФ.

Про це повідомили у Мін’юсті Росії, пише "Интерфакс".

За даними інформагентства, партія Прилєпіна балотуватиметься до 11 регіональних законодавчих зборів (у Білгородській, Воронезькій, Калузькій, Костромській, Курганській, Магаданській, Новосибірській, Рязанській, Челябінській областях, в Республіці Комі і в Ямало-Ненецькому автономному окрузі) і до Тамбовської міської Думи.

Як розповіли у партії, вони роблять ставку на регіональних лідерів під час формування списків, тож рішення про їхню участь буде ухвалено до кінця травня.

Зауважимо, згідно з законодавством РФ, обрана за списками фракція дає партії право брати участь у виборах до Держдуми в 2021 році без збирання підписів.

Партія "За правду" була заснована в жовтні 2019 року. На сайті партії вказано: "Росія стає для всього світу оплотом консервативних, традиційних цінностей. На тлі західного агресивного постмодернізму, пост-правди і пост-моральності ми виступаємо за ті цінності, які перевірені тисячоліттями розвитку нашого народу і цивілізації".

Наразі зареєстровано 54 регіональних відділення партії, їхня кількість продовжує зростати.

Нагадаємо, раніше російський письменник Захар Прилєпін, зізнався у тому, що воював проти України на боці терористів "ДНР" та вбивав людей на Донбасі.

За словами бойовика, від дій його батальйону загинуло найбільше українських бійців на Донбасі, але "ніхто і ніколи не посадить його до в'язниці".

Зазначимо, 2017 року СБУ відкрила кримінальне провадження проти Прилєпіна за участь у діяльності терористичної організації та фінансуванні тероризму.

9 липня 2018 року Прилєпін заявив, що йде з посади "заступника командира батальйону армії ДНР", оскільки нібито має важливіші справи в Росії.

Прилєпіна було додано до "чорного списку" осіб, які загрожують безпеці України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції