Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп не виключає можливість співпраці з РФ в боротьбі проти ІД

Республіканець в черговий раз піддав критиці політику чинного президента Барака Обами.

США можуть знайти спільну мову з Росією у боротьбі з "Ісламською державою".

Про це заявив кандидат у президенти від Республіканської партії Дональд Трамп, - пише "Лента.ру".

За словами республіканця, у разі перемоги на виборах його адміністрація буде активно проводити спільні військові операції, щоб розгромити і знищити ІД. Будь-яка країна, яка поділяє цілі стримування радикального ісламу, стане союзником Сполучених Штатів, заявив Трамп.

Республіканець в черговий раз піддав критиці політику чинного президента Барака Обами і зовнішньополітичну лінію, за яку на посаді держсекретаря відповідала його нинішній суперник Гілларі Клінтон.

В результаті політики Обами і Клінтон Лівія лежить в руїнах, американський посол був убитий, ІД отримала там нову базу, підкреслив Трамп. Сирія у вогні руйнівної громадянської війни, а "Ісламська держава" контролює значну частину її території. Криза біженців загрожує Європі і США, заявив Трамп.

Нагадаємо, The New York Times опублікувала статтю, в якій говорилося про те, що Манафорт ймовірно отримав 2,7 мільйона доларів протягом 2007-2012 років з прихованою каси "Партії регіонів". У повідомленні сказано, що глава штабу Трампа був згаданий в прихованих документах, в яких міститься інформація про корупційну діяльність регіоналів, 22 рази.

Відео Очільник виборчого штабу Трампа фігурує в таємній бухгалтерії Януковича

Залиште свій коментар

Вибір редакції