Трамп пояснив своє відставання від Клінтон

ЗМІ не висвітлюють його з'їзди правильно - переконаний кандидат від Республіканської партії.

Кандидат на пост президента США від Республіканської партії Дональд Трамп зауважив, що якби ЗМІ висвітлювали його кампанію чесно, то він випереджав би свою суперницю на 20%.

"Якби огидні і продажні ЗМІ давали матеріал про мене чесно і не вкладали хибний зміст у мої слова, я б випереджав Хілларі на 20%", - повідомив Трамп на своїй сторінці в Twitter.

Також він зазначив, що "ЗМІ не висвітлюють його з'їзди правильно, не обговорюють дійсне послання і ніколи не показують розміри натовпу або ентузіазм".

Нагадаємо, що раніше кандидат у президенти США Гілларі Клінтон збільшила відрив від свого суперника-республіканця Дональда Трампа до 10 відсотків.

Співвідношення в 49 відсотків у Клінтон проти 39 відсотків у Трампа відображає картину, що склалася після партійних з'їздів, які республіканці провели з 18 по 21 липня, а демократи — з 25-го по 28-е.

Незабаром після демократичного з'їзду, 2 серпня, результат опитування CNN і ORC International показав, що Клінтон популярніша за Трампа на 9 відсотків.

New York Post відшукало фото повністю голої дружини Трампа для чоловічого глянцю

Частина республіканців не хоче, щоб Трамп виступав кандидатом в президенти від їхньої партії

Вони написали відкритого листа з різкою критикою кампанії мільярдера і відмовилися голосувати за нього. Серед підписантів - колишній директор ЦРУ Майкл Хейден, екс-глава Національної розвідки Джон Негропонте, очільник Світового банку в минулому Роберт Зеллік та інші. За їхніми словами, Трампу не вистачає досвіду, моральних цінностей та сили характеру, щоб стати американським президентом.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: