В Одесі майже 80-річний чоловік упав у шахту ліфта

Дідусь зробив крок у відкриті двері, не помітивши, що підйомника немає.

В Одесі 79-річний пенсіонер впав у ліфтову шахту. Літній чоловік пролетів три поверхи, зламав ребра і стегно, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Сусід бачив старенького просто перед інцидентом. "Привіталися. Попередив: ліфт не працює, йди пішки. Він пішов пішки", - каже Віктор Соболев. Однак назад літньому чоловікові треба було пішки підніматися на 14 поверх. Ймовірно, дорогою нагору пенсіонер вирішив перевірити, чи не запрацював, бува, підйомник. На третьому поверсі темно, тому коли відчинилися двері – пенсіонер міг просто не побачити, що кабіни немає.

ВідеоУ Одесі госпіталізували пенсіонера, який упав у шахту ліфту

Травмованого чоловіка обережно дістали з шахти. Медики наклали кілька шин і госпіталізували постраждалого у відділення інтенсивної терапії. "Стан його середнього ступеня тяжкості. Планується переводити його до профільного відділення для надання подальшої допомоги", - розповів заступник головного лікаря Дмитро Гавриченко.

Жителі будинку, де стався цей випадок, налякані. Вони твердять, що обидва підйомники постійно ламаються. "Я залишала візочок на 13-му поверсі, брала дитину, йшла пішки на перший поверх, сідала на вантажний ліфт і піднімалася за візочком. Двічі на день. Вантажний ліфт ламається рідше, але він не викликався на поверх", - пояснює Юлія Вторнікова.

В компанії, що обслуговує одеські ліфти, розпочали службове розслідування та замовили експертизу підйомника, що травмував пенсіонера. Припускають, що це могло статися через несправність роботи станції керування або замків ліфта. Міг вплинути на роботу автоматики і стрибок напруги. Хто ж саме нестиме відповідальність за травми – незрозуміло.

Цієї весни 3-річний хлопчик загинув в Одесі через несправний ліфт. Малюк випав із візка в шахту, бо кабіна почала несподівано рухатися.

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: