Трамп обрав нового очільника ФБР

Рей працював помічником генпрокурора. 

Президент США Дональд Трамп визначився з кандидатурою нового очільника ФБР – на цю посаду він обрав Крістофера Рея, колишнього помічника генпрокурора США за часів адміністрації Джорджа Буша-молодшого.

"Я призначу новим директором ФБР Крістофера Рея, бездоганного професіонала. Подробиці скоро!", - йдеться у повідомленні Трампа в Twitter.

Наразі  Крістоферу Ешлі Рею 50 років. Він закінчив юридичний факультет Єльського університету та після випуску 1992 року працював помічником судді в Апеляційному суді США четвертого округу.

За рік він почав працювати адвокатом в Атланті, а  2001 року зайняв посаду помічника генерального прокурора. 2003 року президентом Джорджем Бушем був призначений помічником генпрокурора в кримінальному суді і був ним протягом двох років.

Як повідомлялося раніше, Трамп відправив у відставку главу ФБР Джемса Комі 10 травня за рекомендацією міністра юстиції, генпрокурора Джеффа Сешнса. Комі дізнався про свою відставку з екрану телевізора. Президент США пояснив рішення про відставку нездатністю Комі ефективно управляти організацією.

Ймовірною причиною звільнення голови ФБР Джеймса Комі стало те, що він, на думку Дональда Трампа, не виявляв належної лояльності і мав пильну увагу до розслідування щодо втручання Росії у вибори

ВідеоЗвільнення керівника ФБР, який розслідував зв'язки Трампа з РФ, закінчилось гучним скандалом

Залиште свій коментар