Трамп подовжив ембарго США для Куби

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Обмеження будуть чинними щонайменше рік.

Президент США Дональд Трамп подовжив торговельні обмеження щодо Куби. Тепер строк їх завершення відкладено до 14 вересня 2019 року.

"Я визначаю, що продовження цих заходів стосовно Куби ще на один рік відповідає національним інтересам Сполучених Штатів", - пояснив Трамп.

ВідеоНа Кубі розпочався новий історичний етап – країна без Кастро

Сьогодні на Острові свободи мільйони прокинуться в "оновленій" країні. На Кубі - новий президент - Міґель Діас-Канель. Вперше за 60 років країну очолює не Кастро. Призначення нового лідера - це крок до реформ чи зміна караулу – у сюжеті ТСН. 

На Кубі розпочався новий історичний етап – країна без Кастро

Президент США стоїть на позиціях більш жорсткої політики відносно Куби, ніж його попередник Барак Обама. Трамп вимагає звільнення політичних в’язнів, дотримання свободи слова і зібрань, легалізації всіх політичних партій, а також проведення чесних виборів під наглядом міжнародних спостерігачів.

Як повідомлялося, парламент Куби планує ухвалити нову конституцію, якою передбачається відмова від побудови "комуністичного суспільства". У проекті закону метою держави передбачається "соціалістичне суспільство".

Залиште свій коментар

Вибір редакції