Американський суд не відпустив росіянку Бутіну під домашній арешт

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Наступне засідання суду у справі Бутіної призначене на 13 листопада 2018 року.

Окружний суд США відмовив росіянці Марії Бутиной, яку обвинувачують у незареєстрованій діяльності в якості агента, у переведенні під домашній арешт і звільнення під заставу до початку судових слухань.

Про це повідомляє Національне громадське радіо США.

На думку суду, у разі, якщо громадянка РФ буде відпущена з-під варти, вона може виїхати з країни.

Суд зробив зауваження представнику захисту Бутіної за дачу публічних коментарів у її справі.

Наступне засідання суду у справі Бутіної призначено на 13 листопада 2018 року.

Нагадаємо, росіянку Марію Бутіну заарештували у неділю, 15 липня. Згідно з обвинувальним актом, вона працювала з двома неназваними громадянами США і російським чиновником, щоб спробувати впливати на американську політику і проникнути в організації, які виступають за право носити зброю.

Вона організовувала вечері у Вашингтоні і Нью-Йорку і намагалася розвивати відносини з американськими політиками, щоб встановити "обхідні канали комунікацій, щоб проникнути в національний орган прийняття рішень", щоб просунути порядок денний Російської Федерації", йдеться в обвинувальному акті.

Її звинувачують у спробі організувати "неофіційний канал зв'язку" між Республіканською партією і Кремлем в 2015-2016 роках, перед президентськими виборами в США. Джерела вказують, що її куратором в Москві був заступник голови Центробанку РФ, колишній сенатор Андрій Торшин. У квітні цього року він потрапив в санкційний список Міністерства фінансів США.

Залиште свій коментар

Вибір редакції