Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США заарештували росіянку за підозрою у роботі агентом уряду Росії

Вона намагалася встановити "обхідні канали" комунікації для впливу на американську політику.

Громадянка Росії, яка живе у Вашингтоні, була заарештована та обвинувачена у тому, що виступала в ролі агента російського уряду для впливу на американську політику.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на Міністерство юстиції США.

29-річна Марія Бутіна, студентка Американського університету та засновник правозахисної організації "Право носити зброю", звинувачується в роботі на високопоставленого чиновника, який працював у Центральному банку Росії і нещодавно потрапив до санкційного списку США.

Американська влада не називає російського посадовця, але на численних фотографіях на своїй сторінці у Facebook Бутіна зображується із заступником голови російського центрального банку Олександром Торшіним, а людина, яка знайома з цією справою, підтвердила Reuters, що вона працювала на нього.

Торшін потрапив до санкційного списку Міністерства фінансів США у квітні.

Бутіна була арештована в неділю, 15 липня. Судове засідання в її справі відбудеться 18 липня.

Згідно з обвинувальним актом, вона працювала з двома неназваними громадянами США та російським чиновником, щоб спробувати впливати на американську політику та проникнути в організації, які виступають за право носити зброю.

Вона організовувала вечері у Вашингтоні та Нью-Йорку та намагалася розвивати стосунки з американськими політиками, щоб встановити "обхідні канали" комунікацій, щоб "проникнути до національного органу прийняття рішень", щоб просунути порядок денний Російської Федерації ", йдеться в обвинувальному акті.

 

 

Вибір редакції