Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Великий успіх. Трамп заявив, що з нетерпінням чекає наступної зустрічі з Путіним

Він вважає, що разом з Росією можна вирішити всі світові проблеми.

Президент США Дональд Трамп заявив, що спільно з Росією можна вирішити майже всі світові проблеми, зокрема конфлікти на Близькому Сході, в Україні, ядерне поширення, кібератаки і т.д.

Про це він написав на своїй сторінці у Twitter.

"Саміт з Росією мав великий успіх, що не стосується реального ворога народу, фейкових новин. Я з нетерпінням чекаю наступної зустрічі, щоб ми могли почати реалізацію деяких з обговорюваних питань, включно з боротьбою з тероризмом, безпекою Ізраїлю, ядерним поширенням, кібератаками, торгівлею, Україною, миром на Близькому Сході, Північною Кореєю та багато іншого. Є багато рішень, деякі прості, а деякі складні, цих проблем ... але вони ВСІ можуть бути вирішені!" - заявив Трамп.

Раніше президент США Дональд Трамп визнав особисту відповідальність очільника РФ Володимира Путіна за втручання в президентські вибори 2016 року. Американський президент зауважив, що він заявляв "багато разів раніше", що згоден з твердженням про втручання Росії у вибори.

Саміт між президентами США та Росії відбувся 16 липня у місті Гельсінкі. Вони обговорили Крим, Сирію, ядерне роззброєння та втручання РФ в американські вибори.

ВідеоТрамп передумав і назвав Путіна відповідальним за втручання у вибори США

В інтерв'ю Дональд Трамп заявив, що вважає так, бо російський колега відповідає за те, що відбувається у його країні. Також він додав, що згоден із твердженням, що у 2016-му Росія таки втручалася у президентські вибори. Хоча ще цього понеділка після зустрічі з Путіним у Фінляндії Трамп говорив геть протилежне.

Трамп передумав і назвав Путіна відповідальним за втручання у вибори США

 

Вибір редакції