Три російські оборонні підприємства потрапили під санкції США

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Санкції діятимуть два роки.

Сполучені Штати Америки від 3 лютого запровадили санкції проти трьох російських організацій через їхню діяльність, яка  порушує американський закон про нерозповсюдження зброї масового ураження.

Про це стало відомо з Федерального реєстру, опублікованого Державним департаментом 13 лютого.

Зокрема, Вашингтон вводить обмежувальні заходи проти КБП імені Шипунова в Тулі, "НВО машинобудування" і ВАТ Кумертауське авіаційне виробниче підприємство". У США кажуть, що ці російські організації своєю діяльністю порушують американське законодавство про нерозповсюдження зброї масового знищення на територіях Ірану, Північної Кореї і Сирії.

Крім того, до санкційного списку включили п'ять компаній із Китаю й по одній із Туреччини та Іраку. Так, термін дії санкцій, які вступили в силу від 3 лютого, складе два роки.

Запроваджені санкції забороняють американським департаментам, міністерствам і агентствам закуповувати або вести переговори про закупівлю будь-яких товарів, технологій або послуг цих організацій. 

Також відомствам не можна допомогати цим організаціям, а ті не зможуть брати участь в американських державних програмах допомоги. Ті, хто потрапили під санкції, не мають права закуповувати в США військове обладнання.

Плейлист 19 відео Санкції проти РФ

Російська федерація шостий рік живе під санкціями України, країн ЄС, США та Канади та інших через окупацію Криму та розв'язання війни на території Луганської та Донецької областей. Санкційний тиск щоразу посилюється через внесення нових прізвищ причетних до агресії проти України.

Санкції проти РФ

Нагадаємо, наприкінці 2019 року США слідом за Євросоюзом запровадили санкції щодо осіб, які були причетні до незаконних "виборів" в анексованому Росією Криму у вересні 2019 року, а також залізничного сполучення з Росії до півострова. 

Відео Санкції за Крим: США розширили обмеження проти Росії

До нового санкційного списку потрапило сім так званих чиновників з окупованого півострова і одна компанія, що забезпечує залізничне сполучення між Кримом та країною-агресоркою.  

Санкції за Крим: США розширили обмеження проти Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції