Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У G7 пригрозили Росії новими санкціями

Кремль провокує їх своєю поведінкою у Криму та на Донбасі.

Санкції супроти Росії будуть не лише збережені, але можуть розширитися. Це зазначається в підсумковому комюніке засідання глав міністерств закордонних справ країн "Великої сімки", повідомляє УНІАН.

"Ми продовжуємо засуджувати погіршення ситуації з правами людини на Кримському півострові. Висловлюємо надзвичайну стурбованість тривожною ситуацією з безпекою і гуманітарною ситуацією, що зберігається на сході України протягом майже п'яти років", - зауважили керівники дипломатії США, Великої Британії, Канади, Франції, Італії, Німеччини та Японії.

ВідеоВ ЄС пропонували запровадити нові санкції проти РФ за ігнорування міжнародних статутів

Негайно відпустити українців з російських в’язниць і припинити утиски кримських татар -  це заклики, які пролунали в Європейському парламенті під час дебатів до п’ятої річниці анексії Криму. Під час засідання також пропонували вести нові санкції та посилити дипломатичний тиск на Кремль.  

В ЄС пропонували запровадити нові санкції проти РФ за ігнорування міжнародних статутів

"Ми переконані, що єдиний спосіб досягнення мирного та сталого врегулювання конфлікту полягає у виконанні всіма сторонами всіх своїх зобов'язань відповідно до Мінських угод з метою відновлення територіальної цілісності України", - додали глави МЗС "Великої сімки".

У документі наголошується на безумовній відповідальності РФ за конфлікт на Донбасі. "Безумовно, Росія залучена в конфлікт через маріонеток, яких вона підтримує, і несе ключову відповідальність. Ми нагадуємо, що тривалість економічних санкцій повністю пов'язана з абсолютним виконанням Росією її зобов'язань у Мінських угодах. Ці санкції можуть бути скасовані, якщо Росія дійсно виконає ці зобов'язання, але ми також готові прийняти нові обмежувальні заходи, якщо дії Росії призведуть до цього", - попередили в G7.

На початку квітня повідомлялося, що сенатори обох партій США – і демократи, і республіканці – підготували новий пакет санкцій проти Росії, спрямований на те, щоб убезпечити країну від втручання Кремля у вибори.

збитки Росії від санкцій
Міністерство економічного розвитку Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції