У Каліфорнії ввели мораторій на одностатеві шлюби

Американський суд ввів тимчасовий мораторій на одностатеві шлюби в Каліфорнії до того часу, поки не буде визначено, чи не суперечать вони конституції.

Федеральний апеляційний суд США ввів мораторій на укладення одностатевих шлюбів у Каліфорнії до того часу, поки не буде прийнято рішення про їх відповідність конституції.

Спочатку заборона на одностатеві шлюби, відома як "Восьма поправка", була прийнятий в результаті референдуму в Каліфорнії в 2008 році.

На початку серпня 2010 суд виніс постанову, згідно з якою ця заборона була визнана незаконною, і вже18 серпня в Каліфорнії могли почати реєструвати одностатеві шлюби. Однак колегія, що складається з трьох суддів апеляційного суду, заблокувала це рішення.

Адвокати двох одностатевих пар, які виступають за відміну заборони, заявили, що не будуть подавати протест на оголошений мораторій.

"Ми дуже задоволені, що суд визнав важливість цієї справи і оцінив викликаний нею резонанс", - сказав Тед Бутрос, представник команди юристів з боку позивачів.

Судді апеляційної інстанції дали представникам сторін кілька місяців на те, щоб вони підготували свої аргументи з приводу рішення, винесеного суддею Вогном Вокером, який скасував заборону на одностатеві шлюби.

Наступне слухання призначено на 6 грудня, а це означає, що остаточне рішення у справі, швидше за все, буде винесено вже наступного року.

Нагадаємо, в Росії  гомосексуалісти звернулися до Генпрокуратури із заявою, в якій вони просять заборонити книгу Левіт Старого заповіту і визнати її екстремістським матеріалом, бо вона містить прямі заклики до вбивств.

"Незалежно від того, що вона є частиною Священного писання, розповсюдження цієї книги порушує російське законодавство", - заявив голова російської ЛГБТ-мережі Ігор Кочетков.

Читайте також:

У Росії гомосексуалісти просять визнати екстремістською книгу Старого заповіту

Мер Рейк'явіка відкрив гей-парад у жіночій сукні

У США студентку зобов'язали відвідувати гей-паради

Аргентина легалізувала одностатеві шлюби

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: