У Казахстані правоохоронці розгромили мітинги опозиції

За ґратами опинилися десятки людей.

Десятки людей затримані в Казахстані у день, коли опозиція закликала до акцій протесту в усіх великих містах країни. У міністерстві внутрішніх справ цієї країни кажуть, що до правоохоронців потрапили близько 40 людей, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Спочатку затримали і журналістів. Проте їх згодом відпустили.

Акції протесту скликали через земельну реформу, яка дає можливість приватизувати великі ділянки фермерських угідь. Влада дозволу на проведення мітингів не дала, але навіть знаючи, що їх чекають автозаки, протестувати вийшли сотні людей.

Раніше президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв заявив, що дасть жорстку відсіч повторенню "українського сценарію" в країні. Така заява була зумовлена протестами, які викликані земельною реформою.

У Казахстані люди протестували проти земельної реформи

Десятки людей затримано. У Міністерстві внутрішніх справ кажуть, що до правоохоронців потрапили близько сорока людей. Спочатку затримали і журналістів, проте, їх згодом відпустили. Акції протесту скликали через земельну реформу, яка дає можливість приватизувати великі ділянки фермерських угідь. Влада дозволи на проведення мітингів не дала, але навіть знаючи, що їх чекають автозаки, протестувати вийшли сотні людей. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: