У Китаї з розмахом відзначають 90-річчя комунізму

Китай відзначає 90-річчя створення Комуністичної партії, яка є найчисельнішою в світі і налічує 80 мільйонів осіб.

Китай святкує річницю комунізму_5
Time
Китай святкує 90-у річницю комунізму
У п’ятницю, 1 липня Китай святкує 90-у річницю Комуністичної партії. До свята країна готувалася протягом останніх місяців.

Відзначимо, що Комуністична партія КНР - найчисленніша партія в світі, яка налічує 80 млн. членів.

Весь Китай став криваво-червоним: кілометри червоної тканини пішли на прапори з серпом і молотом. Червоними прапорами прикрашено кожен вільний п'ятачок.

На площі Тяньаньмень встановлено величезну емблему Компартії і золотаві цифри 1921-2011. Тут же на двох великих екранах демонструються сюжети про ефективність партійного керівництва і єднання партії з народом.

Вулиці Пекіна прикрашено 10 млн. квіткових горщиків. На найбільших перехрестях - квіткові композиції зі стереоскопічним ефектом.

"Це день народження для мільярда людей. Історія довела, що тільки Компартія може врятувати Китай", відзначають китайські ЗМІ.

До ювілею Китай запустив швидкісні потяги з Пекіна до Шанхаю. Відстань у понад 1300 км цей експрес долає за неповні п'ять годин. Середня швидкість - 300 км. на годину.

Водночас, голова КНР Ху Цзіньтао заявив, що Комуністична партія Китаю буде і надалі дотримуватися будівництва соціалізму з китайською специфікою.

"Шлях соціалізму з китайською специфікою є єдино можливим для Китаю, для створення пристойних умов життя для його народу", - заявив Ху Цзіньтао, виступаючи в Пекіні на урочистому зібранні з нагоди 90-річчя КПК.

За його словами, КПК буде і далі розвивати соціалізм, збагачувати соціалістичну теорію.

Говорячи про історичний шлях, пройдений компартією, Ху Цзіньтао назвав три основні досягнення комуністів: досягнення незалежності Китаю і створення КНР, здійснення соціалістичної революції, а також проведення "нових революційних" реформ і відкриття світу, створення соціалістичної системи з китайською специфікою.

"Ми, китайські комуністи, вважаємо, що у своїй основі положення марксизму є незаперечною істиною, що марксизм слід постійно збагачувати і розвивати ..., і ми ніколи не будемо розглядати марксизм як догму", - сказав Ху Цзіньтао.

Він наголосив на важливості збереження тісних зв'язків між компартією і народом, врахуванні інтересів всіх верств суспільства. Китайський лідер зазначив, що Партія докладатиме всі зусилля по боротьбі з корупцією, і це є ключовим моментом у завоюванні народної підтримки.

Читайте також:

На узбережжя Китаю океан викинув "невідоме чудовисько"

Україна підписала з Китаєм контрактів на 3,5 мільярда доларів

Китай відмовився купувати дорогий російський газ

Китайський мільярдер роздасть 2 мільйони доларів на честь народження онука

ВідеоУ Китаї з розмахом відзначають 90-річчя комунізму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: