У китайському селі знайшли двійника Путіна

За Ло Юаньпіном міцно закріпилося прізвисько "брат Путін". Двійник російського політика розраховує, що його несподівана популярність допоможе йому знайти дружину.

За кілька днів до звістки про присудження Путіну китайського аналогу Нобелівської премії китайські ЗМІ виявили в одному з глухих сіл центру країни двійника російського прем'єра - ним виявився простий селянин Ло Юаньпін з села Лунцзюй центральнокитайській провінції Аньхой.

Разючу подібність 48-річного Ло Юаньпіна до 59-річного Володимира Путіна виявив кореспондент однієї з місцевих газет, який опинився в селі. Фотографія, зроблена журналістом, була надрукована у виданні, а потім потрапила на новинний портал провінції Аньхой.

За Ло Юаньпіном міцно закріпилося прізвисько "брат Путін", проти якого нова "зірка" не заперечує.

"Звичайно, я - це як і раніше я, як і раніше працюю в полі, так що в цьому сенсі нічого не змінилося", - сказав Ло Юаньпін кореспонденту китайського агентства. У той же час двійник російського політика розраховує, що його несподівана популярність допоможе йому знайти дружину.

"Я хочу змінити своє життя, знайти дружину, створити сім'ю", - каже селянин.

За словами Ло, він зараз розмірковує над тим, щоб змінити професію й організувати власне шоу. Наприклад, можна виступати на корпоративах і інших заходах, зазначає китайський "брат Путін".

Нагадаємо, напередодні У Києві відбувся конкурс двійників Кобзаря. Серед двох десятків претендентів журі таки вдалося обрати одного найбільш подібного до Шевченка.

Читайте також:

Чарівна Кейт Вінслет отримала дивовижно схожого на себе двійника

Двійника Саддама Хусейна викрали для зйомок в порно

Віктор Бронюк отримав пляшку горілки від свого двійника

Повʼязані теми:

Наступна публікація