У Південній Осетії назріває революція

Дата публікації
Перегляди
2052
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Південній Осетії назріває революція

Алла Джиоєва та її прихильники вийшли в центр Цхінвалі / Фото: РИА Новости

Прихильники опозиціонерки Джиоєвої почали збиратися в центрі Цхінвалі. На вулицях чергують посилені патрулі правоохоронців.

Генпрокуратура Південної Осетії звинуватила опозиціонерку Аллу Джиоєву, яка перемогла в другому турі президентських виборів, у підготовці "кольорової революції". На думку політологів, ризик силових зіткнень між прихильниками Джиоєвої та провладного кандидата Анатолія Бібілова дуже великий.

Поки що, попри заяви як з боку влади, так і опозиції, ситуація на вулицях Цхінвалі спокійна. Близько 700 прихильників Джиоєвої зібралися біля посольства Росії. Раніше вони заявили про намір провести 30 листопада масові мітинги і акції непокори владі.

Джиоєва постукала в офіс посольства, проте до неї ніхто не вийшов.

КДБ Південної Осетії пообіцяло поки не заважати акціям опозиції. Однак у зв'язку зі складною суспільно-політичною ситуацією в Південній Осетії, правоохоронні органи республіки несуть службу в посиленому режимі.

Раніше в середу Алла Джиоєва, яка здобула перемогу в другому турі виборів, проголосила себе главою республіки всупереч рішенню Верховного суду, що визнав результати голосування недійсними. Вона також заявила про формування держраду, до складу якої увійшли 10 осіб з її штабу.

Як прокоментував в.о. генпрокурора Південної Осетії Ельдар Кокоєв, таким чином Джиоєва реалізує сценарій "кольорової революції".

Повторне голосування на виборах президента Південної Осетії призначене на 25 березня. У ньому Джиоєвій, за рішенням суду, заборонено брати участь.

Читайте також:

Опозиціонерка Джиоєва оголосила себе президентом Південної Осетії

Суд не дав противниці Кремля стати президентом Південної Осетії

На Кавказі може з'явитися перша жінка-президент

Поразка на виборах вивела прихильників кандидата від Кремля на вулиці Цхінвалі

У Південній Осетії назріває революція

У Південній Осетії назріває революція
Наступна публікація