Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Опозиціонерка  Джиоєва оголосила себе президентом Південної Осетії

Вона вже підписала свій перший указ про формування державної ради.

Опозиціонерка Алла Джиоєва, що перемогла, за данним ЦИК, на президентських виборах, проголосила себе президентом й оголосила про формування державної ради.

"27 листопада відбувся другий тур виборів президента Південної Осетії, у якому взяло участь 29 тис. 53 виборця. За мене проголосувало 16 тис. 466 виборців. За мого опонента Анатолія Бібілова - 11 тис. 286 чоловік", - підкреслила вона.

Джиоєва відзначила, що, будучи обраним президентом, керуючись Конституцією республіки, вона підписала свій перший указ про формування державної ради, чиї повноваження будуть діяти "до формування виконавчих органів влади республіки".

"Ігноруючи волевиявлення народу, керівництво Південної Осетії своїми неконституційними діями поставило себе поза законом, оголосивши вибори недійсними. І це було єдино правильним рішенням з мого боку", - пояснила свої дії опозиціонерка.

Нагадаємо, у вівторок Верховний суд Південної Осетії скасував результати виборів президента, на яких, за даним ЦИК, опозиціонерка Алла Джиоєва перемогла промосковського Анатолія Бібілова. Президент Південної Осетії Едуард Кокойты заявив, що в перевиборах Джиоєва брати участь не зможе. Причиною скасування результатів виборів суд назвав порушення, нібито допущені прихильниками екс-міністра.

Читайте також:

Суд не дав противниці Кремля стати президентом Південної Осетії

На Кавказі може з'явитися перша жінка-президент

Поразка на виборах вивела прихильників кандидата від Кремля на вулиці Цхінвалі

ВідеоНа виборах президента Південної Осетії люди підтримали лідерку опозиції

Залиште свій коментар

Вибір редакції